Z okazji mikołajek klasy 5 pojechały na światową, multisensoryczną wystawę twórczości Vincenta Van Gogha. Obrazy były przedstawione w nietypowy, innowacyjny sposób. Część prac wyświetlana była na ogromnych ekranach. Miało się wrażenie, że obrazy poruszają się, wręcz wciągają… Intensywne barwy, martwa natura, portrety samego autora, piękna muzyka w tle budziły w nas zachwyt. Było to niesamowite przeżycie.



