Wycieczka klasy IV

25.10.2019r. zebraliśmy się o godzinie 08:55 w sali numer 12. Razem z panią Małgorzatą Kukurendą i panią Darią Wachowiak – Adamczyk oraz klasą 5s z Dopiewa wybraliśmy się do Poznania. Naszym celem była wizyta w muzeum oraz obejrzenie filmu w kinie . Na początku wizyty w Muzeum Narodowym w Poznaniu oglądaliśmy obrazy, następnie pani opowiadała nam o obrazach.  Poprosiła nas,, żebyśmy znaleźli dwa obrazy- chłopcy mieli znaleźć panów, którzy grali w piłkę, a dziewczyny chłopców, którzy grali w karty. Następnie naszym zadaniem było wykonanie własnej interpretacji obrazów. Po zakończeniu zwiedzania podziękowaliśmy za miło spędzony czas i poszliśmy do autokaru. Po dziesięciominutowej jeździe dotarliśmy do kina. Jak wchodziliśmy drzwiami, wszyscy pchali się do kolejki, żeby kupić napój i popcorn. Byliśmy na seansie ,,Był sobie pies 2’’. Film był smutny, ale bardzo ciekawy. Po seansie wróciliśmy do szkoły.

Antonina Jendryca